Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Zimná údržba

Image

V rámci nášho TIP-TOP servisu budov Vám radi ponúkame vykonávanie odbornej zimnej údržby okolo Vašej budovy a nehnuteľností aj v balíku s údržbovým čistením.

Postaráme sa o vyčistené chodníky, cesty a parkoviská vo Vašom prevádzkovom areáli. Okrem toho vykonávame na plochách, ktoré používa verejnosť, Vaše povinnosti odpratávania snehu a ľadu voči obci, ako napr. na chodníkoch pred Vašim prevádzkovým areálom. Aj hydranty a vtoky do odvodňovacích zariadení sa musia udržiavať bez snehu a ľadu.

Spravidla sa musí v čase od 8.00 hod. do 20.00 hod. odstrániť napadaný sneh a vzniknutá poľadovica okamžite po ukončení sneženia resp. po vzniku poľadovice. Napadaný sneh alebo vzniknutá poľadovica po 20.00 hod. sa musia odstrániť do 8.00 hod., v nedeľu a sviatky do 9.00 hod. nasledujúceho dňa. Tieto časy sa môžu odlišovať od spolkovej krajiny po spolkovú krajinu a aj v rôznych obciach. Ak príde porušením povinnosti odpratávania a posypu k nehode, musíte počítať s nárokmi na náhradu škody poškodeného. Zanedbaná zimná údržba predstavuje okrem toho porušovanie zákona a môže byť potrestaná pokutou. Radi sa riadime podľa Vašich miestnych daností ako napr. Vašich výrobných časov.

S našou zimnou údržbou sa staráme na jednej strane aj v studenom období roka o reprezentatívny, pestovaný vonkajší vzhľad Vašich objektov a na druhej strane pôsobíme preventívne proti možným nehodám, ktoré inak môžu vznikať klzkými plochami. Bezpečnosť Vašich pracovníkov a pracovníčok ako aj Vašich návštevníkov a zákazníkov sa zabezpečí našim rýchlym a dôkladným využitím.

Na prvý pohľad tu vidíte naše spektrum ponuky na zimnú údržbu, ktoré Vám zostavíme podľa Vašich individuálnych prianí a aj doplníme podľa Vašich potrieb:

  • poradenstvo a plánovanie
  • služba posypu
  • odvoz snehu
  • odstraňovanie snehu a ľadu na chodníkoch a priestranstvách
  • obstaranie materiálu (napr. posypovej soli, granúl)

TIP-TOP pritom používa najmodernejšie technické prístroje. Okrem toho profitujete u nás z veľmi dobrej dostupnosti personálu, pretože sa zimná údržba musí poväčšine vykonávať v skorých ranných hodinách. Náš personál je napríklad použiteľný aj v noci. Pokiaľ príde napr. k nepredvídateľným snehovým zrážkam, môžeme napriek tomu rýchlo a dôkladne plniť Vaše povinnosti odstraňovania snehu a ľadu.

Služby odpratávania a posypu vykonávame nielen rýchlo a spoľahlivo, ale aj s efektívnym použitím personálu, lebo pravidelne vyhodnocujeme a analyzujeme aktuálne údaje počasia. Tým dokážeme včas efektívne plánovať našu potrebu personálu a ponúknuť Vám rýchlu, starostlivú a cenovo výhodnú službu.

Samozrejme sa staráme aj o odstraňovanie posypového materiálu. V závislosti od pomerov počasia odstraňujeme a likvidujeme posypový materiál okamžite potom, ako vykonal svoju službu. Tak sa staráme o to, že sa minimálne zaťažuje podzemná voda.