Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Starostlivosť o zeleň

Image

V rámci nášho TIP-TOP servisu budov Vám radi ponúkame odbornú starostlivosť o zeleň aj v balíku s údržbovým čistením.

Pravidelná starostlivosť o Vašu zeleň nielen udržiava resp. zvyšuje hodnotu Vašej nehnuteľnosti, ale zvyšuje aj pohodu Vašich zákazníkov a pracovníkov a pracovníčok a nie v neposlednom rade aj Vašu osobnú. Na to využívame našich odborných pracovníkov a pracovníčky v oblasti starostlivosti o zeleň na starostlivosť o Vašu zeleň. Urobia presne to, čo chcete.

Ponúkame Vám podľa priania a ročného obdobia kosenie trávnikov a strihanie živých plotov, starostlivosť o stromy, odstraňovanie buriny a lístia, odstraňovanie kôp zeme (krtko, hraboš atď.) ako aj klčovanie alebo v zime odstraňovanie snehu a ľadu, aby aj v zime bola Vaša zeleň optimálne ošetrená a stále robila dobrý dojem.

Na prvý pohľad tu vidíte naše spektrum ponuky na starostlivosť o zeleň, ktoré Vám zostavíme podľa Vašich individuálnych prianí a aj doplníme podľa Vašich potrieb:

  • turnusové ošetrovanie zelene podľa ročných období
  • kosenie a strojové prevzdušňovanie trávnika
  • rez živých plotov a stromov
  • starostlivosť o plochy drevín
  • zalievanie a hnojenie
  • odstraňovanie machu a cudzieho porastu
  • čistenie von ciest, chodníkov a priestranstiev
  • odstraňovanie zeleného a listového odpadu
  • odstraňovanie snehu a ľadu (aj podľa miestnych predpisov)
  • opatrenia na zimnú ochranu

Rez stromov a drevín vykonávajú naše tímy mimo vegetačného a reprodukčného obdobia od októbra do februára. Špeciálne vyškolení vedúci tímu vykonávajú so svojimi pracovníkmi a pracovníčkami práce starostlivosti o stromy a aj rúbanie stromov pomocou techniky lezenia po stromoch s lanami alebo automobilu s vysokozdvižným montážnym košom. Rôzne spolkové krajiny majú pritom rozličné ustanovenia ohľadne ochrany stromov, ktoré je treba dodržiavať, o ktorých Vás radi budeme informovať. Okrem toho sú obmedzenia ohľadne výrubu stromov v osídlenom intraviláne obce, osady alebo mesta usmernené miestnym predpisom na ochranu stromov.

TIP-TOP používa pri starostlivosti o zeleň najmodernejšie, tiché, elektrickú energiu a životné prostredie šetriace technické prístroje. Naši pracovníci a pracovníčky, ktorých využívame na Vašu Starostlivosť o zeleň, sú experti v tejto oblasti a starajú sa o to, že môžeme Vaše priania realizovať rýchlo, svedomito, efektívne, dôkladne a cenovo výhodne. Aj o odstraňovanie odpadu z listov a zelených rastlín sa odborne staráme. Naši školení pracovníci a pracovníčky odstraňujú rôzne zelené odpady starostlivo podľa platných normatívov životného prostredia, odstraňovania odpadov a recyklovania.