Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Servis budov

Food Service

V rámci nášho servisu budov TIP-TOP Vám ponúkame výkon ušitý na mieru Vašich individuálnych potrieb. Vaša dôvera v našu kompetenciu a spoľahlivosť je nám pritom veľmi dôležitá.

Naši pracovníci a pracovníčky sú experti v aplikačnej technike ako aj vo fundovanej realizácii. Vyškoľujeme na toto pravidelne dorast, ako si môžete prečítať na našich stránkach o pracovníkoch a pracovníčkach, aby sme prostredníctvom dlhodobej, plnej dôvery a angažovanej spolupráce vytvárali s našimi pracovníkmi a pracovníčkami najvyššiu mieru kompetencie a spokojnosti, z ktorej by ste koniec koncov mali profitovať a dostať zaručenú pridanú hodnotu hygieny, poriadku, bezpečnosti a čistoty.

Náš servis budov TIP-TOP zahŕňa nasledovné spektrum výkonov:

  • Údržbové čistenie
  • Starostlivosť o zeleň
  • Zimná údržba
  • Stavebné čistenie
  • Základné čistenie
  • Čistenie sterilných miestností
  • Čistenie fasád
  • Čistenie skiel

Či jednorazovo alebo pravidelne – Vy rozhodnete, ako, kedy a v akých odstupoch pre Vás vykonávame náš servis. Radi na báze našej analýzy a poradenstva. V rámci rôznych druhov čistenia budov napríklad závisí toto od povahy Vašich objektov resp. zariadenia Vašich miestností, ich užívania, Vašich nárokov a nie naposledy aj od napríklad zákonných hygienických predpisov a štandardov životného prostredia.

Aké prístroje, stroje a čistiace prostriedky použijeme na Vaše zariadenie, závisí od povahy Vášho objektu a druhu špiny. TIP-TOP vsádza pritom na najmodernejšie, tiché, elektrickú energiu a životné prostredie šetriace technické prístroje a čistiace prostriedky šetriace životné prostredie.

Dôvera je nám mimoriadne dôležitá! Pre všetky druhy servisu budov zamestnávame preto skúsených špecialistov. V niektorých oblastiach, ako napr. v čistení sterilných miestností zamestnávame dokonca špeciálne vyškolený a pravidelne ďalej školený personál na jednotlivé branže alebo dokonca jednotlivé výrobné procesy v rámci jednotlivých branží. Sme preto v stave odborne, efektívne a cenovo výhodne vykonávať spoľahlivo a dôkladne Vami žiadané čistenie. Naši pracovníci a pracovníčky pracujú pritom stále podľa najaktuálnejších smerníc a predpisov hygieny, životného prostredia, bezpečnosti, likvidácie odpadu a čistenia.

Naše čistenia v rámci nášho servisu budov sú pritom certifikované podľa nášho riadenia kvality podľa ISO 9001:2008.

Nechajte si poradiť od TIP-TOP a vyhotoviť individuálnu ponuku šitú na Vaše potreby na servis na Vašich budovách!