Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Servis kvapalín a mazív

Image

V rámci nášho TIP-TOP priemyselného servisu Vám ponúkame aj servis kvapalín a mazív prispôsobený na Vaše individuálne potreby. Vaša dôvera v našu kompetenciu, skúsenosť a spoľahlivosť je nám pritom to najdôležitejšie.

Odborný servis kvapalín a mazív sa často zanedbáva. Pritom sa dá práve v tejto oblasti odbornou logistikou, údržbou, skladovaním a starostlivosťou výrazne znížiť vynakladanie námahy na preventívnu údržbu a výrazne zvýšiť funkčnosť a efektivitu strojov. Servis kvapalín a mazív od TIP-TOP optimalizuje Vaše pracovné procesy a zabraňuje nepotrebným viazaniam kapitálu, napríklad logistikou „akurát načas“ a odborným, hodnotu udržiavajúcim skladovaním. Teplota, vlhkosť vzduchu a čistota príslušného skladu kontroluje náš servis kvapalín a mazív. Vyhne sa tým výkyvu teplôt.

Náš servis kvapalín a mazív Vás sprevádza od analýzy a plánovania cez logistiku, kontrolu a čistenie až po odbornú likvidáciu odpadu Vašich kvapalín a mazív. Odborné zaobchádzanie s olejmi, lakmi a mazacími tukmi pomáha vyhnúť sa chybám pri ich doprave, skladovaní, použití a likvidácii odpadu, ktoré môžu viesť k poruchám prevádzky. Týmto spôsobom môžu byť Vaši Pracovníci a pracovníčky efektívne činní a môžete optimálne znižovať Vaše náklady a aj prípadné problémy s úradmi vôbec nenechať vzniknúť. Vaše pracovné procesy sa dajú tiež optimalizovať našou odbornou prácou.

Na prvý pohľad vidíte tu spektrum výkonov servisu kvapalín a mazív od TIP-TOP:

  • analýza a plánovanie
  • odborná doprava a skladovanie
  • vnútropodniková logistika a odborná príprava
  • vyhotovenie a turnusové preverovanie stavov kvapalín a mazív
  • detailná kontrola spotreby a nákladov
  • údržba
  • odborná likvidácia odpadu
  • kontrola kvality a optimalizácia procesov
  • dokumentácia

Naši na túto oblasť najlepšie vyškolení, skúsení a stále ďalej sa vzdelávajúci pracovníci a pracovníčky sa riadia pritom stále podľa najaktuálnejších pracovných, bezpečnostných normatívov a normatívov práva životného prostredia. Z tohto dôvodu Vám môžeme zabezpečiť práve v tejto oblasti mimoriadne potrebnú optimálnu bezpečnosť.

Servis kvapalín a mazív od TIP-TOP je certifikovaný podľa nášho riadenia kvality podľa DIN EN ISO 9001:2008.

Nechajte si poradiť od TIP-TOP a vyhotoviť individuálnu ponuku šitú na Vaše potreby na Váš servis kvapalín a mazív!

 

Požičanie pracovníkov[D1] 

TIP-TOP je garantom kvality a špičkových výkonov, lebo náš personál dodáva špičkové výkony. Obsluhujeme mnoho rozličných oblastí služieb, od údržbového čistenia cez servis filtrov až po čistenie lakovacích zariadení, s odborne vyškoleným, stále školeným a ďalej vzdelávaným personálom.

Požičanie pracovníkov je možné na všetky naše služby, ale aj mimo toho. Potrebujete rýchlo pomoc pomocníkov vo výrobe, vodičov vysokozdvižných vozíkov, servisných síl pre Vašu závodnú jedáleň, domovníka alebo zastúpenie počas dovolenky alebo choroby na podobné úlohy alebo miesta vo Vašom podniku? TIP-TOP Vám dá rád k dispozícii v rámci požičania pracovníkov v spomínaných oblastiach spoľahlivý personál.

Požičanie pracovníkov prináša výhody pre podniky. V dnešnej hospodárskej situácii sa pre podnik stalo dôležitým reagovať rýchlo na náhle zmeny alebo udalosti. Choroba alebo dovolenka pracovníkov a pracovníčok nesmie predstavovať žiaden problém, pretože našim požičaním pracovníkov sa nájde rýchlo vhodná náhrada. Aj maximá zákaziek sa dajú úspešne zvládnuť našim servisom. TIP-TOP Vám neumožní iba rýchlo reagovať a tým zabrániť možným stratám, ale môžete vychádzať aj z toho, že cez naše požičanie pracovníkov sa sprostredkujú iba kvalifikovaní pracovníci a pracovníčky. Prehliadka uchádzaní sa o prácu odpadá rovnako ako zdĺhavé prijímacie pohovory. Pri našom servise požičania pracovníkov vyberáme z veľkého súboru vhodného pracovníka či vhodnú pracovníčku pre Vás. Pretože so zamestnancom ani neuzatvárate priamu zmluvu, ponúka Vám požičanie pracovníkov aj ďalekosiahlu flexibilitu. Vy rozhodujete aj o trvaní zmluvy. Potrebujete súrne personál na jeden deň alebo na tri týždne? Pri požičaní pracovníkov sa nastavíme plne na Vaše potreby. Ďalšia výhoda požičania pracovníkov spočíva v tom, že Váš podnik znáša náklady iba počas produktívneho času, nie za dovolenky alebo sviatky.

TIP-TOP sa podarilo požičaním pracovníkov ponúknuť zákazníkom špeciálny, nad rámec našich ostatných ponúkaných služieb idúci servis. Naše služby pri čistení budov, pri údržbovom čistení, pri servise budov, pri preventívnej údržbe a priemyselnom čistení sa opierajú o rozsiahle vedomosti a o dlhodobé skúsenosti. Ponúkame individuálne riešenia, jedinečne šité na mieru na Váš podnik.

S našim servisom požičania pracovníkov je nám teraz možné ešte efektívnejšie podporiť Váš podnik. TIP-TOP je vo všetkých oblastiach ideálny partner. S našim personálom stojacim k dispozícii získate na Vami požadované trvanie aj partnerských pracovníkov a pracovníčky.