Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Servis filtrov

Image

V rámci nášho TIP-TOP priemyselného servisu Vám ponúkame aj servis filtrov prispôsobený na Vaše individuálne potreby. Vaša dôvera v našu odbornú kompetenciu, dlhoročnú skúsenosť a spoľahlivosť je nám pritom to najdôležitejšie.

Na prevádzku Vašich strojov a zariadení existuje rad predpisov, ktorých dodržanie je absolútne nevyhnutné. Cielene vykonávaný servis filtrov Vám zaručuje právne zaistenie, bezpečnosť Vašich pracovníkov a pracovníčok, udržiavanie hodnoty Vašich strojov a zariadení ako aj sústavnú optimalizáciu procesov, chránenie prírodných zdrojov a nakoniec šetrenie kapitálu.

Filtre sa nájdu takmer všade. Filtre sa nájdu okrem vo vetracích a klimatizačných zariadeniach aj v strojoch, v hydraulických systémoch a mnohom ďalšom. Servis filtrov obsahuje nielen výmenu a likvidáciu odpadu filtrov, servis filtrov ide ďaleko nad rámec toho. Svedomitý servis filtrov pomáha vyhýbať sa poruchám. Zodpovedá kvalita filtrov? Aká vysoká je jemnosť filtrov? To je len zopár z mnohých otázok, na ktoré náš servis filtrov hľadá odpovede, ktoré prispievajú k optimalizácii pracovného procesu.

Či filtre v strojoch, systémoch alebo zariadeniach, náš servis filtrov zaručuje optimálnu starostlivosť. V oblasti povrchovej techniky stupňuje náš servis filtrov bezprašnosť. Pri technike budov vykoná náš servis filtrov príslušný príspevok k prevádzkovej bezpečnosti a dodržaniu všetkých predpisov. V priemysle sa filtrujú laky zodpovedajúco ich špecifikácii a škodlivé látky sa efektívne odstraňujú. Ak sa jedná o sterilné miestnosti, zaručuje náš servis filtrov dodržiavanie žiadaných hodnôt.

Bezpečnosť na pracovisku a šetrné zaobchádzanie k zdrojom sa v každom prípade optimálne zvýši. Naši na túto oblasť najlepšie vyškolení, skúsení a stále ďalej sa vzdelávajúci pracovníci a pracovníčky sa riadia pritom stále podľa najaktuálnejších pracovných, bezpečnostných normatívov a normatívov práva životného prostredia. Z tohto dôvodu Vám môžeme zabezpečiť práve v tejto oblasti mimoriadne potrebnú optimálnu bezpečnosť.

Na prvý pohľad vidíte tu spektrum výkonov servisu filtrov od TIP-TOP:

  • analýza a plánovanie
  • odborná doprava a skladovanie
  • vnútropodniková logistika a odborná príprava
  • vyhotovenie a turnusové preverovanie stavov filtrov
  • detailná kontrola spotreby a nákladov
  • údržba
  • odborná likvidácia odpadu
  • kontrola kvality a optimalizácia procesov
  • dokumentácia

Servis filtrov od TIP-TOP umožňuje zaobstaranie takmer všetkých filtračných prvkov. Samozrejme sa dá implementovať optimálne aj do konceptu servisu kvapalín a mazív.

Naše služby v oblasti servisu filtrov v rámci nášho priemyselného servisu sú certifikované podľa DIN EN ISO 9001:2008.

Nechajte si poradiť od TIP-TOP a vyhotoviť individuálnu ponuku šitú na Vaše potreby na Váš servis filtrov.