Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Priemyselný servis

Image

V rámci nášho TIP-TOP priemyselného servisu Vám ponúkame výkon prispôsobený na Vaše individuálne potreby. 

Vaša dôvera v našu kompetenciu a spoľahlivosť je nám pritom to najdôležitejšie.

Vykonávanie služieb v priemyselnom prostredí, najmä priemyselných čistení, je kľúčovou kompetenciou TIP-TOP Dienstleistungen. Začínajúc pri analýze a poradenstve prevezmeme za Vás napríklad aj služby v oblasti vnútropodnikovej logistiky a reverznej logistiky, preventívnej údržby a vyčistíme Vaše stroje, zariadenia a haly. Rozmanitosť našich služieb nájdete na nasledujúcich stranách, najmä príbeh úspechu v automobilovom priemysle popisuje túto rozmanitosť. Tak sa môžete koncentrovať výlučne na Váš kľúčový obchod a spoľahnúť sa na hladký priebeh Vašich výrobných procesov. TIP-TOP prevezme teda sekundárne procesy, ktoré prebiehajú pred a za vlastnou výrobou.

Výrobné procesy Vášho závodu musia fungovať hladko, aby sa vedeli zaručiť štandardy kvality. Z tohto dôvodu čistíme v časoch, keď sa nevyrába, alebo vždy vtedy, keď to chcete.

Odporúčame Vám pravidelné čistenie Vašich strojov a zariadení. To minimalizuje riziko drahých časov prestojov. Inak vznikajúce náklady na opravu a renováciu sú rozpočtovo oveľa drahšie v pomere k námahe a nákladom pravidelného, odborného čistenia. Ďalší dôležitý účinok nášho pravidelného čistenia je optimálne udržiavanie hodnoty Vašich strojov a zariadení.

Či jednorazovo alebo pravidelne – Vy rozhodnete ako, kedy a v akých odstupoch smieme pre Vás vykonávať náš servis. Ochotne na základe našej analýzy a poradenstva, ktoré sa zakladajú na dlhoročnej skúsenosti v tejto oblasti.

Na prvý pohľad tu vidíte spektrum výkonov TIP-TOP priemyselného servisu:

  • čistenie strojov a zariadení
  • čistenie a údržba klimatizačných zariadení
  • vnútropodniková logistika a reverzná logistika
  • preventívna údržba
  • čistenie hál a konštrukcií
  • aplikačné čistenie
  • servis filtrov
  • servis kvapalín a mazív
  • požičanie pracovníkov
  • čistenie v automobilovom priemysle

Aké prístroje, stroje a čistiace prostriedky použijeme na Vaše stroje, zariadenia a prístroje, závisí od ich povahy materiálu a druhu špiny. TIP-TOP vsádza pritom na najmodernejšie, tiché, elektrickú energiu a životné prostredie šetriace čistiace prístroje a čistiace prostriedky.

Dôvera je nám mimoriadne dôležitá! Na všetky druhy priemyselného servisu zamestnávame preto skúsených špecialistov. TIP-TOP zamestnáva špeciálne vyškolený a pravidelne ďalej školený personál na jednotlivé branže alebo dokonca jednotlivé výrobné procesy v rámci jednotlivých branží. Sme preto v stave odborne, efektívne a cenovo výhodne vykonávať spoľahlivo a dôkladne Vami žiadané čistenie. Naši pracovníci a pracovníčky pracujú pritom stále podľa najaktuálnejších smerníc a predpisov hygieny, životného prostredia, bezpečnosti, likvidácie odpadu a čistenia.

Naše čistenia v rámci nášho priemyselného servisu sú pritom certifikované podľa DIN EN ISO 9001:2008.

Nechajte si poradiť od TIP-TOP a vyhotoviť individuálnu ponuku šitú na Vaše potreby!