Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Práca v TIP-TOP

Image

Príďte do TIP-TOP! Uchádzajte sa u nás o vzdelanie, prácu ako zárobkovo činný študent, mini prácu, pokojne aj popri zamestnaní ako aj na čiastočný alebo plný pracovný úväzok. Na najrozličnejšie profily pracovných miest Vám ponúkame najrozličnejšie modely zamestnania. Staňte sa aj Vy dôležitou súčasťou nášho tímu!

TIP-TOP prispieva so službami šitými na mieru v servise budov a priemyselnom servise každý deň k zabezpečeniu čistoty a udržiavaniu hodnoty v objektoch našich zákazníkov.                                     

TIP-TOP sa pozerá naspäť na úspešnú viac než 50-ročnú históriu. Tomuto dlhoročnému úspechu vďačíme našim vysoko kvalifikovaným, angažovaným pracovníkom a pracovníčkam, ktorí zákazníkom predvedú našu firemnú filozofiu. Viac než 3.000 pracovníkov sa stará o vynikajúci servis.

Ste školák? Študent? Učeň? Majster? Príležitostný pracovník? Penzista? Ste servisná alebo čistiaca pracovná sila alebo chcete ňou byť?

Vynikajúce! Potom ste u nás presne správne! V TIP-TOP nájdeme pre Vás sediacu prácu. Prácu, ktorá Vám bude robiť radosť. Oblasti využitia sú veľmi rozmanité. Hodí sa Vám viac telesne náročná práca ako napr. v priemyselnom čistení alebo pracujete radšej ako servisná sila v gastronomickej oblasti? Pozrite si naše profily pracovných miest a hľadajte si pre Vás hodiacu sa prácu alebo hodiace sa vzdelanie.

TIP-TOP Vám ponúka pritom slušné, tarifne viazané odmeňovanie, usporiadané pracovné časy, rozmanitú činnosť, ktorá sa cení, ako aj veľa spokojných a sympatických kolegov. Okrem toho Vám ponúkame individuálne pokračujúce a ďalšie vzdelávania.

Vyučíme a ponúkame našim pracovníkom pokračujúce vzdelávania.

Je nám mimoriadne dôležité, aby bol každý pracovník alebo pracovníčka využitý podľa svojich schopností, pravidelne školený a ďalej vzdelávaný a identifikoval sa s kvalitatívnymi štandardmi nášho podniku. Plná dôvery a angažovaná spolupráca je nám pritom veľmi dôležitá.

Pozrite si v pokoji na nasledujúcich stránkach naše profily TIP-TOP pracovných miest ako aj naše aktuálne ponuky pracovných miest. Tešíme sa na Vaše uchádzanie sa, ochotne aj iniciatívne.

Príďte do TIP-TOP! U nás ste správne.

Modely zamestnania

TIP-TOP neprispieva so svojimi službami šitými na mieru iba k čistote a udržiavaniu hodnoty objektov svojich zákazníkov, ale aj so svojimi modelmi vzdelávania k spokojnosti svojich pracovníkov a pracovníčok. S našou flexibilitou pri modeloch zamestnania Vám ponúkame možnosť časovo a obsahovo šiť Vašu prácu na mieru. Nehľadajte si iba prácu, ktorá sa k Vám najlepšie hodí, ale aj spôsob, ako pre nás chcete byť činní. Každý model má pritom svoje vlastné výhody.