Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Logistika a reverzná logistika

Image

Náš TIP-TOP priemyselný servis Vám ponúka vnútropodnikovú logistiku a reverznú logistiku prispôsobenú na Vaše individuálne potreby. Vaša dôvera v našu odbornú kompetenciu a absolútnu spoľahlivosť je nám pritom to najdôležitejšie.

Efektivita Vašich výrobných procesov podmieňuje hladkú organizáciu všetkých logistických procesov. Vnútropodniková logistika má pritom cieľ dostupnosti správneho výrobku dodávateľa, v správnom množstve, v správnej kvalite na správnom mieste výroby, v správny čas ako aj za pokiaľ možno výhodné náklady, aby sa tak povediac zabezpečilo „akurát načas“. Aby sa dosiahol tento cieľ, zahŕňa výrobná logistika celostné plánovanie, riadenie, realizáciu a kontroling všetkých vnútropodnikových a presahujúcich materiálových tokov. Naša výrobná logistika sa pritom stále usiluje v rámci nášho certifikovaného riadenia kvality o zjednodušenia, zlepšenia a úspory. Celostné plánovanie a riadenie Vašich interných procesov (napr. vstup tovaru, doprava, skladovanie, kompletizácia, príprava) našimi na toto špecializovanými a veľmi skúsenými pracovníkmi a pracovníčkami Vám zaručuje tiež najvyššiu mieru efektivity.

Na prvý pohľad tu vidíte TIP-TOP spektrum výkonov pre Vašu vnútropodnikovú logistiku a reverznú logistiku:

  • plánovanie
  • riadenie materiálu
  • zásobovanie všetkých rozhraní akurát načas
  • čistenie a logistiku dopravných nádob
  • riadenie zvyškov
  • kontrola kvality
  • optimalizácia procesov

Vnútropodniková logistika a reverzná logistika je certifikovaná v rámci nášho riadenia kvality podľa DIN EN ISO 9001:2008.

Nie v neposlednom rade Vám toto zaručuje, že vykonávame naše služby pre Vás odborne, efektívne, cenovo výhodne a spoľahlivo. Naši pracovníci a pracovníčky konajú pritom podľa najaktuálnejších smerníc a predpisov hygieny, životného prostredia, likvidácie odpadu a čistenia.

Nechajte si poradiť od TIP-TOP a vyhotoviť individuálnu ponuku šitú na Vaše potreby na – či už ako čiastkový alebo celkový koncept – na Vašu vnútropodnikovú logistiku a reverznú logistiku.