Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Certifikácia

Našim cieľom je pestovať partnerský vzťah a vzťah plný dôvery k našim zákazníkom tým, že vykonávame naše služby stále v najlepšej možnej kvalite.

Certifikované procesy zaručujú týmto spôsobom trvalú a dokonalú istotu pre všetkých zúčastnených. Pritom stojí zabezpečenie kvality a konanie s ohľadom na životné prostredie pre nás v popredí.

Aby sme toto našim zákazníkom zaručovali, sami sa zaväzujeme nechávať pravidelne preverovať nasledujúce certifikácie od nezávislého miesta a svedomito používať.

Hlavnou podmienkou, aby sme toto zabezpečili, sú naši nadpriemerne kvalifikovaní a školení pracovníci a pracovníčky, ktorí sa stále ďalej vzdelávajú v rytme času, aby boli dôkladne informovaní o osobitostiach nových čistiacich prostriedkov, čistiacich metód a čistiacich prístrojoch a tieto vedomosti príslušne používali. Na druhej strane využívame našich okolo 3.000 pracovníkov a pracovníčok cielene podľa ich schopností. Iba spokojní a motivovaní pracovníci a pracovníčky sú aj dobrí pracovníci a pracovníčky. Naši pracovníci a pracovníčky sa majú pritom na 100% identifikovať so systematikami stojacimi za predstavenými certifikáciami – na účel nášho zabezpečenia kvality a sústavného zlepšovania kvality.

O certifikácii sa v TIP TOP nielen rozpráva, certifikáciou sa u nás žije!

ISO 9001: 2015

Aby sme vedeli podávať služby v optimálnej kvalite, vyvinuli sme systém riadenia kvality a riadime ju podľa normy: ISO 9001: 2015. Žijeme a používame ISO 9001: 2015 ako riadiaci nástroj, aby sme dosahovali sústavné zlepšenia.

ISO 14001: 2015

Šetrenie zdrojov je nevyhnutnosť! Pritom sa nielen radi vezieme, ale aj radi ideme v prvom rade, aby sme napĺňali medzinárodnú normu riadenia životného prostredia ISO 14001: 2015 tak, ako sa dá. Pri výbere našich čistiacich prostriedkov, čistiacich metód a čistiacich prístrojov konáme preto podľa najvyšších meradiel ekologicky a vedomí si životného prostredia. Pritom platí, že zdroj vody chránime najlepšie, ako sa dá.

Politika kvality