Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Čistenie strojov a čistenie zariadení v automobilovom priemysle

Image

Čistenie strojov a čistenie zariadení je v rámci priemyselného čistenia kľúčová kompetencia TIP-TOP.

Viac než v ktorejkoľvek inej oblasti čistenia vyžadujú komplexné výrobné procesy v automobilovom priemysle vedomosti expertov a dlhoročné skúsenosti v príslušných procesoch čistenia. Kombinovane s našim servisom v oblasti servisu kvapalín a mazív ako aj servise filtrov sme tým v stave Vám ponúknuť balík výkonov, ktorý Vám umožní sústrediť sa na Vaše kľúčové kompetencie a pritom súčasne dôverovať, že Vám bude zabezpečená optimálna, hladká kvalita a bezpečnosť okolo Vašich strojov a zariadení.

Z tohto dôvodu je to aj zmysluplné integrovať čistenie a ošetrovanie Vašich dielenských, skladovacích a výrobných hál, v ktorých stoja stroje a výrobné zariadenia, do celostného konceptu čistenia a servisu. Informujte sa k tomu aj na našich stránkach k čisteniu hál a konštrukcií.

Naši špecialisti čistenia majú dlhoročnú skúsenosť v rozličných procesoch výroby automobilov. Či v oblasti zlievárne, v lisovni, počas hrubej stavby karosérií, výroby motorov, lakovni, montáži alebo v dokončujúcich oblastiach – môžete sa spoľahnúť na náš výkon. Využívame našich pracovníkov a pracovníčky na špecifické procesy čistenia v príslušných výrobných procesoch. Naši pracovníci a pracovníčky pracujú pritom stále podľa najaktuálnejších smerníc a predpisov hygieny, životného prostredia, bezpečnosti, likvidácie odpadu a čistenia. Keď Vaše výrobné procesy fungujú pustené bez porúch, je to pre nás najväčšia pochvala.

Aby Vaše výrobné procesy fungovali efektívne a hladko, čistíme v časoch, keď sa nevyrába. Sme v stave vykonať príslušné čistenie nielen odborne, efektívne a dôkladne, ale aj cenovo výhodne. Dôvod je prostý a jednoduchý, že na rozličné druhy čistenia strojov a čistenia zariadení zamestnávame skúsených špecialistov, ktorí zaručujú efektívnu a tým aj cenovo výhodnú službu.

Odporúčame Vám pravidelné čistenie Vašich strojov a zariadení. To minimalizuje riziko drahých časov prestojov. Náklady na opravu a renováciu sa nepribližujú v pomere k námahe a nákladom pravidelného, odborného čistenia. Našou prácou zvyšujete významne Vašu produktivitu a znižujete Vaše náklady. Zabezpečenie funkčnosti a predovšetkým aj optimálne udržiavanie hodnoty Vašich strojov a zariadení je ďalší, dôležitý účinok nášho výkonu.

Naše čistenia strojov a čistenia zariadení sú certifikované podľa nášho riadenia kvality podľa DIN EN ISO 9001:2008. Práve v oblasti výroby automobilov sa usilujeme o maximálnu znesiteľnosť našich čistiacich prostriedkov a čistiacich metód pre životné prostredie. Predovšetkým aj v servise kvapalín a mazív, ako aj v servise filtrov dbáme tiež na pre Vás cenovo výhodné ako aj inak na mimoriadne šetrné zaobchádzanie so zdrojmi s olejmi, mazacími tukmi, lakmi a filtrami. Pritom sa riadime príslušne prísne podľa normy životného prostredia ISO 14001:2004.

TIP-TOP Vám ponúka v automobilovom priemysle celostný, preplánovaný koncept, takže efektivita, náklady/úžitok, bezpečnosť a znesiteľnosť pre životné prostredie sú optimálne skombinované. Tento výkon je možný našou dlhoročnou skúsenosťou v tejto oblasti.

Nechajte si poradiť od TIP-TOP a vyhotoviť na Vašu výrobu šitú, individuálnu ponuku na servis okolo Vašich strojov a zariadení!