Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Čistenie strojov / čistenie zariadení

Image

Náš TIP-TOP priemyselný servis Vám ponúka čistenie strojov a čistenie zariadení prispôsobené na Vaše individuálne potreby. Vaša dôvera v našu kompetenciu a spoľahlivosť je nám pritom to najdôležitejšie. Čistenie strojov a čistenie zariadení je v rámci priemyselného čistenia kľúčová kompetencia TIP-TOP.

Na prvý pohľad tu vidíte naše TIP-TOP spektrum ponuky v čistení strojov a čistení zariadení na príklade automobilového priemyslu:

  • zlieváreň
  • lisovňa
  • hrubá stavba karosérií
  • výroba motorov
  • lakovňa
  • montáž
  • dokončujúce oblasti

Okrem našej kľúčovej kompetencie v automobilovom priemysle sme činní v dodávateľskom priemysle, kovospracujúcom priemysle, optickom priemysle, farmaceutickom priemysle ako aj v potravinárskom priemysle.

Vy rozhodnete, ako, kedy a v akých odstupoch pre Vás vykonávame náš servis. Ochotne na základe našej analýzy a poradenstva, ktoré sa zakladajú na dlhoročnej skúsenosti v tejto oblasti.

Aké prístroje, stroje, čistiace metódy a čistiace prostriedky použijeme v príslušnom výrobnom procese Vašich strojov, zariadení a aplikácií, závisí od ich povahy materiálu a druhu znečistení.

TIP-TOP vsádza pritom na najmodernejšie, tiché, elektrickú energiu a životné prostredie šetriace čistiace prístroje, čistiace prostriedky a čistiace metódy. Aby Vaše výrobné procesy fungovali efektívne a hladko, čistíme v časoch, keď sa nevyrába. Sme v stave vykonať príslušné čistenie nielen odborne, efektívne a dôkladne, ale aj cenovo výhodne. Dôvod je prostý a jednoduchý, že na rozličné druhy čistenia strojov a čistenia zariadení zamestnávame skúsených špecialistov, ktorí zaručujú efektívnu a tým aj cenovo výhodnú službu. Všetci naši pracovníci a pracovníčky pracujú pritom stále podľa najaktuálnejších smerníc a predpisov hygieny, životného prostredia, bezpečnosti, likvidácie odpadu a čistenia.

Odporúčame Vám pravidelné čistenie Vašich strojov a zariadení. To minimalizuje riziko drahých časov prestojov. Inak vznikajúce náklady na opravu a renováciu sú rozpočtovo oveľa drahšie v pomere k námahe a nákladom pravidelného, odborného čistenia. Našou prácou zvyšujete Vašu produktivitu a znižujete Vaše celkové náklady.

Ďalší dôležitý účinok nášho pravidelného čistenia je okrem zabezpečenia funkčnosti predovšetkým aj optimálne udržiavanie hodnoty Vašich strojov a zariadení.

Naše čistenia strojov a čistenia zariadení sú certifikované podľa nášho riadenia kvality podľa ISO 9001:2008.

Nechajte si poradiť od TIP-TOP a vyhotoviť individuálnu ponuku šitú na Vaše potreby na servis na Vašich strojoch a zariadeniach!