Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Čistenie sanitárnych zariadení

Image

Čistota sanitárnych zariadení je pre verejné zariadenia ako úrady, školy, nemocnice, organizácie alebo združenia presne tak veľmi dôležitá ako pre súkromné firmy. Robí trvalý, negatívny dojem u návštevníkov a zákazníkov, keď sa pri čistení pracuje nedbalo. Pravidelne a dôkladne ošetrené sanitárne zariadenia sú veľmi dôležité, pretože sú časťou Vašej vizitky a okrem toho významne prispievajú k motivácii zákazníkov a pracovníkov a pracovníčok.

Hygiena a čistota sú povinnosťou. Práve pri sanitárnych zariadeniach záleží v mimoriadnej miere na hygiene a čistote. Pri verejne používaných sanitárnych zariadeniach môže byť pri nedostatočnej čistote nebezpečenstvo, že sa veľmi rýchlo prenášajú baktérie chorôb. V nemocniciach sa preto musí vždy zabezpečiť čistenie sanitárnych zariadení, aby sa tým držal tak nízky počet baktérií, ako sa dá. Na čistenie sanitárnych zariadení používame handry odolné voči vareniu a nepoužívajú sa žiadne škrabúce špongie na čistenie. S vlastnou handrou sa čistia WC a pisoár ako aj kachličky, aby sa nerozšírili žiadne baktérie z WC do zvyšného kúpeľa. Zvyšná sanitárna časť sa čistí s na to určenou handrou. Zaručujeme Vám, že po každom WC sa handra vymení, takže sa žiadne baktérie neprenesú z jednej toalety na druhé WC.

Pravidelným profesionálnym čistením umývadla, WC ako aj iných sanitárnych zariadení servisom TIP-TOP sa vyhne viditeľným ako aj neviditeľným nehygienickým zvyškom.

Sanitárne armatúry pozostávajú z rozličných materiálov, najčastejšie sa ale pritom jedná o chrómoniklový povrch. Nekovové povrchy sú citlivejšie voči agresívnym prostriedkom. Preto je aj tu veľmi dôležité, že sa používajú vhodné čistiace prostriedky. Ak sa používajú čistiace prostriedky na sanitárne zariadenia, ktoré obsahujú napríklad kyselinu chlorovodíkovú, octovú alebo mravčiu, môžu sa tak spôsobiť významné škody na armatúrach. Preto používa TIP-TOP čistenie sanitárnych zariadení iba špeciálne čistiace prostriedky, aby pôsobila proti takýmto škodám. Pravidelným čistením sanitárnych zariadení sa zabráni usadeninám vápnika.

Vždy pripravené vynikajúce riešenie. Či súkromné domácnosti alebo priemysel, ako napríklad penzióny, útulky zvierat alebo potravinárske zariadenia, musí sa pritom všade počítať s lipnúcimi znečisteniami ako usadeninami častíc. Často sa tieto znečistenia nedajú odstrániť vlastnými silami a úsilím. TIP-TOP čistenie sanitárnych zariadení ošetruje Vaše sanitárne miestnosti kvalitnými parnými prístrojmi bez toho, že by sa pri tom použili chemikálie. Tým nešetríme iba životné prostredie, ale aj okrem toho Vaše zdravie.

Pretože špina je hlavnou príčinou na rozširovanie baktérií, treba venovať sanitárnym zariadeniam plnú pozornosť. Baktérie sa zbierajú často na kusoch oblečenia a bielizne ako aj na pórovitých povrchoch. Jednoduché údržbové čistenie v tejto oblasti už nestačí, preto musí byť kombinované s dezinfekčným čistením plôch. TIP-TOP čistenie sanitárnych zariadení sa stará o to, že Vaše sanitárne zariadenia sa preventívne udržujú. Pritom sa našim čistením sanitárnych zariadení odstraňujú aj zhluky baktérií, usadeniny vápnika a špiny aj na veľmi ťažko prístupných miestach. Na základe existujúcich hygienických bezchybných podmienok dostanete záruku na veľmi dlhú životnosť Vašich sanitárnych zariadení.

Naše čistenia v oblasti sanitárnych zariadení sú certifikované podľa DIN EN ISO 9001:2008.

Nechajte si poradiť od TIP-TOP a vyhotoviť individuálnu ponuku šitú na Vaše potreby na čistenie Vašich sanitárnych zariadení.