Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Čistenie kancelárií

Image

Čistenie kancelárií patrí v rámci údržbového čistenia k najsilnejšie dopytovaným výkonom v TIP-TOP. Náš tím sa díva späť na viac než 50 rokov skúseností. Tešíme sa, že Vám vieme dať k dispozícii náš know-how.

Práca v upravenej a čistej atmosfére je dôležitá na pracovnú klímu, ochranu pri práci a dojem celého podniku. Naši kompetentní pracovníci a pracovníčky sa starajú pri čistení kancelárií práve o túto čistú atmosféru. Fundované vzdelanie a sústavné ďalšie vzdelávanie sa stará takisto o lesklý výsledok ako najnovšia a podľa ekologických hľadísk stanovená technika, ktorú naši pracovníci a pracovníčky perfektne ovládajú.

Pri našom čistení kancelárií Vás očakáva šetrná a hodnotu udržiavajúca starostlivosť. Pritom nehrá pre nás žiadnu rolu, ako veľká je kancelária alebo koľko pracovných miest obsahuje, pretože pre nás sa počíta iba čistota, starostlivosť a udržiavanie hodnoty Vášho kancelárskeho vybavenia a techniky. 

Na prvý pohľad tu vidíte spektrum výkonov čistenia kancelárií TIP-TOP:

  • čistenie miestností
  • čistenie podlahových krytín
  • čistenie sanitárnych zariadení
  • čistenie nábytku a vstavaných častí
  • čistenie technických prístrojov
  • čistenie čajových kuchýň a pobytových miestností
  • poskytovanie denných pracovných síl
  • separovanie a odstraňovanie odpadu

Čistenie všetkých miestností zahŕňa aj čajovú kuchyňu. V tomto priestore sa len nezbiera, neumýva a opäť neukladá riad, tu sa čistí aj kuchynský nábytok a kuchynská podlaha. Na želanie sa odmrazí a vyčistí chladnička a skrine sa zvnútra očistia.

Prevezmeme čistenie všetkých podláh, úplne jedno, či sa jedná o kobercové podlahy v kancelárskych miestnostiach alebo o dlaždice alebo linoleum v čajovej kuchyni alebo dlaždice v sanitárnych priestoroch.

Sanitárne zariadenia sa dôkladne čistia. K tomu patria toaletné zariadenia s ich deliacimi stenami a dvermi, ale samozrejme aj všetky umývadlá, zrkadlá a iné zabudované diely. Ďalej sa na želanie obstarajú všetky spotrebné materiály a v prípade potreby doplnia. K tomu patria toaletný papier, papier na utieranie, mydlá atď.

V kancelárskej oblasti sa čistia všetky nábytky. K tomu patrí, keď sa to požaduje, aj kompletné vnútorné čistenie regálov a skríň. Dôkladné čistenie radiátorov patrí tiež k nášmu rozsahu výkonov ako aj čistenie viditeľných plôch, napr. kancelárskych a skriňových dverí.

Starostlivé čistenie technických prístrojov je veľmi dôležité najmä s ohľadom na zdravie pracovníkov a pracovníčok. Hygienické čistenie telefónov, klávesníc a vypínačov svetla zabraňuje nebezpečenstvu prenosu baktérií a spór.

K ďalšiemu čisteniu kancelárií patria čistenie obrazoviek osobných počítačov, zrkadiel, krytov počítačov, faxov a kopírok.

Odpad sa v celej kancelárii vrátane čajovej kuchyne a WC zbiera, separuje a odstraňuje.

Všetky čistiace prostriedky, ktoré používame, vyberáme podľa povahy povrchov a stupňa znečistenia. Pritom hrá ochrana životného prostredia a zdravia rozhodujúcu úlohu. Čistiace prostriedky však nielen čistia, ale aj ošetrujú Váš drahocenný inventár, takže čistenie kancelárií nie iba čistí, ale aj ošetruje a prispieva k udržiavaniu hodnoty.

Naše čistenia v rámci nášho čistenia kancelárií sú pritom certifikované podľa ISO 9001:2008.

Pri plánovaní a realizácii našich výkonov sa riadime Vašimi predstavami a ponúkame naše služby viazané na turnusy resp. výkaz prác alebo ako čistenie orientované na potrebu vo vlastnej zodpovednosti za pevné ceny.

Nechajte nás hovoriť o čistení Vašich kancelárií. Vypracujeme pre Vás individuálnu a na Vašu kanceláriu a Vaše predstavy nastavenú ponuku!