Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Čistenie chodieb

Image

Čistenie chodieb a schodísk vykonáva TIP-TOP najčastejšie v spojení s vykonávaním údržbového čistenia, napríklad kancelárskych budov. Samostatné zadanie čistenia chodieb a schodísk sa najčastejšie dopytuje v nájomných domoch a sídliskách. Často v spojení so službami domovníka, zimnými službami a zametajúcimi službami a starostlivosťou o zeleň. Tešíme sa, že Vám môžeme dať k dispozícii náš know-how.

Ako všetky čistiace práce, aj čistenie chodieb a schodísk vykonáva kompetentný tím, ktorý okamžite v objektoch realizuje najnovšie poznatky v oblasti čistenia budov.

Najmodernejšie prístroje a stroje pritom podporujú našu prácu. Prístroje a stroje nie sú len tiché, ale aj šetriace energiu.

Čistiace prostriedky sa vyberajú podľa najnovšieho stavu ekologických požiadaviek, sú ale napriek tomu efektívne a šetrné k materiálu. Aké prostriedky a prístroje sa použijú, rozhodnete Vy ako zákazník, povaha plôch a stupeň znečistenia.

Čistenie chodieb a schodísk neslúži iba na to, aby ste dostali Váš objekt do bezchybného stavu, ale aj na udržiavanie existujúceho stavu a tým udržiavanie hodnoty Vašich nehnuteľností.

Na prvý pohľad tu vidíte spektrum výkonov TIP-TOP čistenia chodieb a schodísk:

  • čistenie schodov, schodových zábradlí, svetelných vypínačov, parapetov,         vstupných dverí a iných existujúcich vstavaných častí
  • čistenie vstupnej oblasti
  • čistenie a výmena rohoží na zachytávanie špiny a mriežok
  • čistenie osvetlenia
  • čistenie poštových schránok a zvončeku
  • odstraňovanie tlačovín doručovaných poštou a reklám zadarmo
  • čistenie existujúcich výťahových portálov a kabín

Toto je samozrejme len malý výrez nášho katalógu výkonov v oblasti čistenia chodieb a schodísk. Stále sa usilujeme odborne odstraňovať poškodzujúce účinky počasia a životného prostredia – samozrejme aj pod aspektom ochrany zdravia pri práci a ochrany životného prostredia, čo dokladá naša certifikácia podľa DIN EN ISO 9001:2008.

Samozrejme má najlepší pomer ceny a výkonu pre našich zákazníkov najvyššiu prioritu. Vykonávame naše práce iba v také časy, kde nerušíme Váš proces činností. Deň určíte Vy. Naši pracovníci a pracovníčky sú využití efektívne, aby sa vyhlo omeškaniam.

Pokiaľ sme vzbudili Váš záujem, spojte sa jednoducho s nami a vypracujeme spoločne s Vami ponuku v oblasti čistenia chodieb. Či sa žiada dlhodobá a pravidelná spolupráca alebo iba jednorazové základné čistenie, pre každú potrebu sa zostaví vhodná ponuka.

Nechajte nás hovoriť o čistení Vašich kancelárií a vypracujeme pre Vás individuálnu a na Vašu kanceláriu a Vaše predstavy nastavenú ponuku!