Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Čistenie šatní a umyvární

Image

V rámci údržbového čistenia Vám ponúkame aj čistenie umyvární a šatní. Pravidelným TIP-TOP čistením nájdete stále čistotu, príjemné vône a vysoký lesk vo Vašich umyvárňach a šatniach.

Každodenným a intenzívnym používaním sa vytvárajú rýchlo stopy opotrebenia. Je to jedno, či sa jedná o pracovníkov a pracovníčky, hostí alebo zákazníkov. Keď vstúpite do umyvárne, nechcete nájsť žiadne zlé pachy a nečisté armatúry, lebo sa to pociťuje trvalo ako nepríjemné.

Len systematickým, dôkladným a odborným čistením umyvární a šatní sa dá dôsledne vyhnúť znečisteniam.

V týchto miestnostiach nájdete oblasti, ktoré sú potenciálne veľkými nosičmi baktérií. Existuje teda nebezpečenstvo nakazenia, ktorému našim servisom dôkladne predchádzame. Pri nedostatočnom čistení sa môžu na základe vlhkosti a tepla rozmnožovať mikroorganizmy, ako napríklad huby alebo baktérie. Ich potravinový základ tvoria predovšetkým organické látky ako vlasy, vlasové lupiny alebo špina. Tento druh čistenia rovnako ako odstraňovanie močového kameňa, usadenín vápenného mydla ako aj vápnika, hrdze a výkalov by ste mali prenechať profesionálom.

Rovnako dôležité ako dôkladné odstraňovanie lipnúcich znečistení je ale tiež, že pri čistení umyvární a šatní sa aj nesmú poškodiť žiadne povrchy, žiadne armatúry a žiadne špáry. Zaručujeme Vám, že našim čistením nevzniknú žiadne poškodenia, aj keď je nutné použitie ostrejších čistiacich prostriedkov.

Aj Vaše zrkadlá a armatúry sa budú vďaka nášmu kvalifikovaného personálu blýskať od hygienickej čistoty.

Zosúladíme naše čistiace práce s Vašimi potrebami. Predtým, ako začneme našu prácu v oblasti údržbového čistenia, k čomu pre nás patrí aj čistenie umyvární a šatní, zosúladíme sa spolu s Vami a vytvoríme vyhradený zoznam výkonov. Tým zabezpečíme, že naše čistiace práce pokrývajú presne Vaše špeciálne potreby a zodpovedajú danostiam vo Vašej firme. Zaručujeme Vám na základe našej dlhodobej skúsenosti nielen hygienickú čistotu a čerstvosť vo Vašich sanitárnych miestnostiach, ale aj dlhodobé udržiavanie hodnoty Vašich predmetov zariadenia, podláh a miestností v tejto oblasti. Tým vytvoríme pre Vás čistučké a reprezentatívne okolie, kde sa zákazníci, hostia a pracovníci a pracovníčky dobre cítia.

Naše čistenia šatní sú certifikované v rámci nášho riadenia kvality podľa DIN EN ISO 9001:2008.

Nechajte si poradiť od TIP-TOP a vyhotoviť individuálnu ponuku šitú na Vaše potreby na čistenie Vašich umyvární a šatní.