Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in _menu_load_objects() (line 571 of /mnt/web222/e3/62/5998162/htdocs/tiptopsk/includes/menu.inc).

Údržbové čistenie

Image

Ponúkame Vám na Vaše individuálne potreby prispôsobené, jasne definované spektrum výkonov a jednoznačne termínované, záväzné časy na údržbové čistenie. Vaša dôvera v našu kompetenciu a spoľahlivosť je pritom náš najvyšší príkaz!

Či turnusovo alebo orientovane na výsledok – Vy rozhodujete, ako, kedy a v akých odstupoch pre Vás vykonávame údržbové čistenie. Radi na báze našej analýzy a poradenstva. Závisí to od vybavenia Vašich miestností, Vášho používania a nie v neposlednom rade od Vašich nárokov.

K údržbovému čisteniu patrí čistenie najrozličnejších druhov miestností:

  • čistenie kancelárií
  • čistenie prijímacích častí
  • čistenie chodieb
  • čistenie sanitárnych zariadení
  • čistenie šatní a umyvární
  • čistenie čajových kuchýň, miestností na prestávky a pobyt
  • čistenie konferenčných a rokovacích miestností
  • čistenie miestností techniky, archívov a skladov

Spravidla sa údržbové čistenie vykonáva denne. Výrazne prevyšuje viditeľné čistenie, ktoré odstráni len nečistotu, ktorá je priamo viditeľná. Nepostará sa iba o poriadok, čistotu a hygienu, ale zaručuje dlhodobo udržiavanie hodnoty Vášho inventáru.

K údržbovému čisteniu kancelárií ponúkame napríklad čistenie podláh všetkých druhov obkladov, čistenie dverí, skríň na spisy a šatových skríň, čistenie svetelných spínačov, zrkadiel, krytov počítačov, faxov a kopírok, obrazoviek osobných počítačov a telefónov, zbieranie použitého riadu, vyprázdňovanie odpadových košov a popolníkov. K čisteniu kancelárií patrí pre nás napríklad aj umytie radiátorov a celé čistenie regálov, a k tomu dverí kancelárií a skríň, ktoré čistíme mesačne alebo práve podľa Vašich potrieb častejšie alebo zriedkavejšie. Podľa potreby sa môžu vykonať aj napr. povysávanie čalúneného nábytku, vlhké čistenie stoličkových nôh ako aj vnútorné čistenie kuchynských skríň a chladiacich zariadení a odmrazenie a čistenie chladničiek.

K Vašej kancelárii patrí samozrejme pre nás aj Vaša čajová kuchyňa. Mokré čistenie nábytku a podlahy kuchyne, výlevky, ako aj umiestnenie a danie do prevádzky umývačky riadu ako aj prirodzene umiestnenie riadu po procese čistenia. Termosky ako aj citlivý riad sa umývajú ručne a fľaše sa zbierajú a triedia do prepraviek.

Čistenie Vašich sanitárnych zariadení patrí samozrejme aj k ponúknutému rozsahu služieb. Radi prevezmeme pre Vás aj obstaranie a osadenie so spotrebnými materiálmi ako uterákmi a toaletným papierom.

Vy rozhodujete, ako odôvodňujeme Vašu dôveru. Pretože aké prístroje, stroje a čistiace prostriedky použijeme na Vaše zariadenie, závisí od povahy objektu a druhu špiny. Najdôležitejší čistiaci prostriedok je voda. Domáce čistiace prostriedky obsahujú často povrchovo aktívne látky ako látku aktívnu na čistenie a riedia sa vodou. Citlivý nábytok a prístroje vyžadujú však za istých okolností iba suché čistenie, musia sa teda odprášiť alebo odsať. Pre vodou nerozpustnú špinu ako napr. látky obsahujúce tuk sa použijú čistiace prostriedky obsahujúce rozpúšťadlá. Na rôzne materiály ako kožu, kovy alebo drevené povrchy používame aj rôzne čistiace prostriedky optimalizované na príslušný materiál, ktoré sme kvalitatívne odskúšali a  zabezpečia Vám optimálne čistenie a ideálnu dlhodobú ochranu.

Naši pracovníci a pracovníčky, ktorých využívame na údržbové čistenie, sú experti v tejto oblasti a starajú sa o to, že môžeme realizovať Vaše priania rýchlo, svedomito, efektívne, dôkladne a cenovo výhodne.

Nechajte si poradiť od TIP-TOP a vyhotoviť individuálnu ponuku šitú na Vaše potreby na Vaše Údržbové čistenie.